Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Általános iskolás gyereket...

Általános iskolás gyereket hova kell vinni fogorvoshoz ha gond van?

Figyelt kérdés
El kéne őt vinni, de azt mondják az iskolafogászaton hogy ott nem foglalkoznak vele, a körzetis pedig csak felnőtt fogorvos. Hová kell vinni egy kamasz gyereket ilyenkor?

2018. ápr. 4. 07:16
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Olyan, hogy "felnött fogorvos" nincs.
2018. ápr. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
körzeti fogorvoshoz kell vinni
2018. ápr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én magánrendelésre viszem őket. A doki gyerekekre specializálódott, vannak felnőtt betegei is, de a java gyerek, mindig velük van tele a rendelő.
2018. ápr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Pedig az iskolafogaszatra kel, vinni.
2018. ápr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Az iskolafogászatra nem KELL, csak LEHET vinni!!!


Ha ott rossz az ellátás, akkor senkit nem kényszeríthetnek arra, hogy emiatt tönkremenjen a gyerek foga.


Mellesleg már igen régen szabad orvosálasztás van, ezért ida viszed, ahová neked tetszik. A FELNÖTT fogorvos meg ugyanolyan képzettséggel rendelkezik, mint az iskolafogász, csak több a tapasztalata.

2018. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ovis gyerekeimet még a körzeti gyerekfogászatra viszem, hál' istennek egészségesek a fogaik, csak az éves szűrésre viszem Őket.

Viszont ha nagyobbak lesznek, és ne adj' isten kezelésre kell vinnem Őket (lyukas fog, bármi miatt), kizárólag magánrendelésre fogunk menni. Az állami fogdokiknál nem érezném biztonságban Őket. Mi a férjemmel is kizárólag magénrendelésre járunk. Abban legalább biztosak lehetünk, hogy a pénzünkért kifogástalan ellátást kapunk.

Szerintem vidd magánfogdokihoz! Egy kamasznak már nem mindegy, hogyan csinálják meg a fogait, ne gányolják össze neki!

2018. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Iskolafogászatra akkor sem vinném, ha az lenne az egyetlen fogászat.


Borzasztó leszarom-kezelések, "nem fáj az"-hozzáállás, stb.


Vidd a körzetishez, bár a mi körzeti fogdokink is olyan, hogy én is messze elkerülöm :D

2018. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy felnőtt fogorvos mi ez a hülyeség? :D Célszerű lenne oda vinni, ahol ismeritek a fogászt, szóval vagy te vagy párod orvosához.
2018. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kérdezősködtünk és több helyről is azt hallottuk, hogy a körzetis orvosunk csak maszekba vállal gyerekeket.. Viszont nekem maszekkal rossz tapasztalataim vannak, rengeteg pénzem ráment és rosszabb lett a fogam mint előtte így nem szívesen vinném. Viszont ha a szabad orvosválasztás fogorvosra is vonatkozik szerintem elvisszük egy másikhoz nem a körzetishez. Köszönöm
2018. ápr. 5. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!