Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájsebésznél van rossz...

Eger macska kérdése:

Szájsebésznél van rossz élményetek?

Figyelt kérdés
Negatív válaszokat nem kérek, a fogam lyukas annyira hogy a fogorvos nem tudja kihuzni ezért elküldött szájsebészhez de félek nagyon
2022. okt. 20. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet ott jó is ? Gyakorlatlan a fogorvos,és nem vállalkozik rá .
2022. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyáron voltam. A legpocsékabb a két injekció volt, utána nem éreztem semmit. Ne félj, minden rendben lesz.
2022. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt kérdezed, hogy van-e valakinek rossz élménye szájsebésszel, aztán azt írod, hogy negatív választ nem kérsz? :D

Szájsebésze válogatja egyébként. Van aki olyan profin kikapja, hogy észre sem veszed(nekem ilyenhez volt szerencsém), van ahol kicsit macerásabb (nyilván ez nagyban függ a fog állapotától is), de általában véve jól végzik a munkájukat és megússza az ember nagyobb kellemetlenség nélkül. Esetleg ha belefér anyagilag, keress egy jó véleményekkel rendelkező magánrendelőt.

2022. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nálam nagyon normális volt a szájsebész, 10kor műtött, 1 óra után kezdtem el a nyelvem érezni. Nagyon jófej is volt, végig beszélt hozzám, hogy ne a műtétre koncentráljak. Inkább utána akadtam ki, mert brutálisan feldagadt otthon az arcom, de pár nap múlva visszahúzódott.
2022. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolom azért nem meri a fogdoki, mert fél, hogy a romlottsága miatt beletörne.

Én egy velem egyidős szájsebésznél voltam (26 éves) és bölcsességfogat műtött, ami félig ki se bújt, már nagyon romlott is volt, de szerencsére még nem gyulladt be. 45 perc volt, nem mondanám hogy kellemes volt, de nagyon profik voltak, kedvesek az asszisztenssel együtt, pedig nem magánba mentem, simán sztk-ban. A szuri elég kellemetlen volt, plusz kérnem kellett egy másodikat is, mert nem hatott eléggé az első - ezt is kedvesen beadta a doki, rendes volt. Szépen kiszedték, közben folyamat kérdezték hogy vagyok, pihenjünk e stb. Mikor pihentünk, akkor közbe pár pillanat alatt kikapott egy másik páciensnek egy fogát.

Szóval nem kell félned, szerintem 5-10 perc alatt meg is leszel. Ha nem nagy a fogad, és nem alul van, akkor még varrni se igen fognak - de ha igen, az se fáj.

Ha túl leszel rajta, pár napig még nem lesz a régi, be kell tartani a szabályokat, de hamar meggyógyul majd és elhalványul az emléke.

Kitartást!

2022. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Életem legfájdalmasabb élményei onnan vannak, ezek után jönnek csak a szüléseim
2022. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Voltam már sztk-ás és magán szájsebésznél is, a saját idegességemen kívül semmilyen rossz élményem nem volt.

Rendesen elérzéstelenítettek minden alkalommal, kedvesek, barátságosak voltak, egyáltalán nem tudok semmi rosszat mondani.


Az eljárást nem fogod érezni, utána 1-2 napig érzékeny lesz ott az ínyed, és lehet, hogy antibiotikumot kell majd szedned.

Nekem mindig írtak fájdalom csillapítót is, annyira soha nem fájt, hogy be is kelljen szedni. Maximum, nagyon maximum 1 hét alatt teljesen rendbe fog jönni a helye.

2022. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is adtak antibiotikumot és egy csomó fájdalomcsillapítót. Én magam is meglepődtem, de nekem se fájt annyira - szinte semennyire -, hogy be is szedjem. Az arcom feldagadt - kicsit el is színeződött -, de egy hét múlva már nyoma sem volt. Jegeld, az majd segít lehúzni a duzzanatot.
2022. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szájsebésznél nincs rossz élményem, fogorvosnál annál inkább volt, nem is egyszer.
2022. okt. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
Nincs. Egyik alkalommal a rossz helyre nőtt szemfogamat műtötték ki, a másik alkalommal 2 db bölcsességfogat, amik keresztben feküdtek a csontban. Mindkettőnél az injekció volt a legrosszabb, maga a műtét nem volt para. A dokik is jó arcok voltak.
2022. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!