Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » El kel menem fogorvoshoz mert...

El kel menem fogorvoshoz mert lyukas az egyik fogam de van ami már ki eset ?

Figyelt kérdés
Hogy lehet elérni hogy, csak a fogamat tömje be és ami ki eset arra ne akkarjon másikat rakni.Magánba megyek.

2022. okt. 28. 04:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A fogorvos azt kezeli, amit szeretnél, ha tömetni mész, akkor azt, ha rákérdez a pótlásra, megmondod, hogy az nem érdekel, nem aktuális.
2022. okt. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tömetni is azért megyek hogy, ne legyen fertözés.
2022. okt. 28. 05:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elérni, hiszen nem kötelező. Megmondod hogy csak a lyukas fogadat szeretnéd kezeltetni. Esetleg javasolni fogja a pótlást, de olyan nincs hogy csak úgy önállóan nekiáll a pótlásnak. Ráadásul az egy több lépcsős folyamat, nem lehet csak úgy megcsinálni egy alkalommal.

Ráadásul csak azt csinálja meg amit kifizetsz. Nem kell ezt túlgondolni.

2022. okt. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 NTBS ***** válasza:
100%
Nem fogja erőltetni.
2022. okt. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6%
Lyukas foggal minek ? 3-éve magamnak tömőm méhviasszal, vírus alatt nem engedtek be most meg már lassan vissza építi magát a fogam .
2022. okt. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Így van, nem fogja csak azt kezelni amit megkérsz és kifizetsz.


Először mikor elmentem egy fájós foggal akkor én is azt hittem, hogy leellenőrizte az összes fogamat és mivel nem javasolt további kezelést így azt hittem, hogy azon az egyen kívül mind rendben van.


Aztán persze később rájöttem, hogy ez aztán nagyon nem így van mert azon a fogaman kívül amit megkértem, hogy kezeljen egyikre sem nézett mégcsak rá sem.

2022. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6 Remélem igy lesz
2022. okt. 28. 09:48
 8/13 anonim ***** válasza:

Hogyhogy kiesett??

Ha nem kontrollra mész, azt fogja kérdezni, hogy mi a probléma és azzal foglalkozik, amit kifizetsz.

2022. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Állami fogorvos rosszul tömte be teljesen benyulat nem lehetet meg menteni.
2022. okt. 28. 21:59
 10/13 A kérdező kommentje:
Meg ha ott vagyok akkor a fogköveket is megkérem szedje le.De gondolom ehez majd vissza kel menni és nem egy alkalom lesz.
2022. okt. 28. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!