Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap megyek életemben...

Holnap megyek életemben először szájsebészetre és eléggé parázok. Mennyivel fog jobban fájni, mint egy sima húzás?

Figyelt kérdés
Bölcsességfog melletti letört fogról van szó. Kicsit "kilóg" az ínyemből, szóval nincs teljesen az ínyem alatt. Mennyire fog fájni? Magánra megyek, ott jobban figyelnek az érzéstelenítésre?

2022. okt. 31. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Képesek holnap dolgozni?
2022. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, nagy nehezen elértem egy orvost szerencsére.
2022. okt. 31. 19:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Kapsz annyi érzéstelenítőt, hogy semmit nem fogsz érezni. Már ha nem gyulladt a fogad. Akkor nem nagyon hat az érzéstelenítés.
2022. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Magánban rendesen odafigyelnek az érzéstelenítőre, ha kevés amit kaptál, kapsz még egyet, szóval semennyire nem fog fájni. Nyilván nem kellemes az ilyen, de abszolút nem vészes.

Úgy tudom gyulladt fognál érzéstelenítővel is fájdalmas, de ha nincs ilyen probléma, akkor abszolút nem kell ilyenektől tartanod.

2022. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyuladt fogat nem szívesen húzzák, max ha bevállalod. Általában antibiotikumot kell szedni, vagy a műtét előtt, vagy után.

Ha nincs ilyen gond, nem lesz rosszabb, remélhetőleg.

Én olyan dózist szoktam kapni érzéstelenítöből, hogy semmit sem éreztem, fájdalmat.

Kellemetlen, recseg, ropog, de nem

f ájt.

2022. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na most elkezdtem parázni azon, hogy lehet gyulladt. Vidékről megyek Budapestre, az kell még hogy ne vállaljon, ha gyulladt. :/
2022. okt. 31. 22:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyulladt lenne arról tudnál.

Ha nem az akkor nem fog fájni.


(érzéstelenítés: magán szájsebészeten voltam, annyit kaptam, hogy azt mondta az orvos, hogy ez a max adag, nem adhat többet, mégis azt hittem ott pusztulok meg... Utána mondta a hely vezetője, hogy hát sajnos a gyulladásnál nem hat az érzéstelenítő... (összetett műtét volt))

2022. nov. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta, szerencsére semmit sem éreztem.
2022. nov. 1. 11:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Szuper!
2022. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!