Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen trükköt/tippet/ megoldá...

Milyen trükköt/tippet/ megoldást érdemes kipróbálni fogkorona esetén, hogy ne legyen feltűnően mű hatása?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor a fogínynél kilátszódik a fém váz vagy az alatta lévő elszíneződött fog.


Az én esetem speciális; ugyanis egy gyönyörű, fehér örlőfogam elrepedt, majd gyökérkezelni kellett..

Végül pár héttel a gyökérkezelés után szó szerint korom feketére színeződött.

Erre helyeztek egy fém nélküli kerámia koronát.


De már hetekkel később elkezdett alul egy vékony rétegben átlátszódni az alatta lévő fekete fog, ami így nem esztétikus.

Ráadásul számlát nem adtak a koronakészítés és felhelyezés után. Már több hónapja volt a beavatkozás.


Illetve maga a korona is hatalmas, és vagy 8 árnyalattal fehérebb a saját fogaimnál (pedig azok is szépek, csak nem olyan rikítóak).

Szóval nem merek annyira tele szájjal nevetni, mert nagyon elüt a korona, és teljesen látható, hogy van egy mű fogam.


Akinek volt hasonló tapasztalata, tud megoldást (az elfogadáson túl)? 🙃🙂🙏🏻



2022. nov. 1. 19:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha adott számlát, ha nem - fizettél érte - valamennyi

jótállásnak kéne lenni. Miért nem mész vissza reklamálni ?

(most csináltak 4 + 2 koronát nekem, jó a színe és mind

leér az ínyig körbe)

2022. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!