Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett a gyógytömés, a...

Kiesett a gyógytömés, a rendes töméshez kapok érzéstelenítőt, vagy ahhoz nem kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Természetesen mikor máskor pénteken este kiesett a gyógytömésem. Rettenetesen várom a holnap reggelt, hogy tudjak időpontot kérni, mert elég kellemetlenül érzékeny. Jobb esetben, ha nem fúr rá, akkor nem kapok szurit ugye? Csak mert utána megyek dolgozni, és voltam már húzás után is, meg szurik után is dolgozni, hát nem volt jó 😅 Szeretem a szurit, mert utána bármit csinál nem érzek semmit, de jelenleg jobb lenne szuri nélkül maradni.


2022. nov. 1. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig kérheted szuri nélkül a beavatkozást.
2022. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom, de a fájdalom miatt kérdeztem. Maga a sima tömés, ha nincs más teendő az elvileg nem fáj, igaz?
2022. nov. 1. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Kiidegelt fog esetén nem szabadna fájnia.
2022. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem gyökérkezelte, ha erre gondolsz. Azt mondta úgy néz ki meg tudom úszni egy töméssel, amit pár hétig gyógytömés előzött meg. Minden rendben is volt, amíg ki nem esett😅 Remélem nem hetek múlva tud időpontot adni. Holnap kiderül minden. Köszönöm a választ
2022. nov. 1. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny a lyuk, akkor szerintem már az ideiglenes tömés maradványainak az eltávolítása is elég kellemetlen lehet. Fúrni szerintem nem kell, hiszen a szuvasodást már eltávolították. Szóval ha egy kicsi ideig kibírod, akkor nem fog kelleni érzéstelenítés.
2022. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!