Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy lehet, hogy a 46mgos...

Hogy lehet, hogy a 46mgos Cataflam V csak két óra hosszára tudta a fájdalmat kiállítani?

Figyelt kérdés

Van egy fájós fogam ami az éjszaka fájdult meg elég erősen, azóta folyamatosan intenzíven fáj.


Vettem be rá Cataflam V-t, de csupán két óráig éreztem a hatását, utána megint elkezdett fájni a fogam. A Cataflam elég erős volt, a 46mgos kiszerelést alkalmaztam amit pohár vízben kellett feloldani.


Mit lehet még tenni? Van ennél erősebb változata? Nyilván fogorvost hívtam, van időpontom de ettől függetlenül a fájdalmat az időpontig valamivel enyhíteni kell mert megbolondulok.



2022. nov. 10. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

A diclofenac (cataflam hatóanyga) nem a legjobb erre. Ennél valami ibuprofen készítménnyel is jobban jártál volna (bár az is csak 3-4 ó).


Egyébként úgy lehet hogy túl erős a fájdalom. Ezt már az ilyen szokványos csillapítók nem veszik ki.

2022. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Lehetséges, hogy annyira be van gyulladva a fogad, azért nem használ. Nekem is ez volt, antibiotikumot írt fel az orvos, másnapra elmúlt a fájdalom. De utána kezelni kell a fogat, pl. gyökérkezelésre is szükség lehet.
2022. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most sokkal enyhébb a fájdalom mint délelőtt, nem tudom, hogy ez még a Cataflam miatt van vagy mi miatt mindenesetre ha csak ennyire fog fájni akkor ezzel elvagyok.


Éjszaka és délelőtt nagyon durván fájt.

2022. nov. 10. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!