Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha gyökérkezelés után az...

Ha gyökérkezelés után az ideiglenes töméssel begyullad a fogam mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 17. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell menni a dokihoz. Mióta van benne az ideiglenes?
2022. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza a dokihoz, ő megoldja. azért van, ez a feladata. Mindenre lesz megoldása ne aggódj.
2022. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pára nap múlva fogják gyökérkezelni a fogam, egyszer már csináltak ilyet csak akkor ki kellett húzni mert begyulladt többször egymás után. Azért kérdezem hogy van olyan hogy egyszer betömik és nem jó másodszorra vagy harmadszorra meg igen?
2022. nov. 17. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, minden lehet.. nekem már tizedjére gyullad be, nem engedem, hogy kihúzzák. Most amúgy már másfél éve ideiglenes tömés van benne, és lenyugodott. Ha betömik begyullad. ha hozzányúlnak begyullad. Ez a jó megoldás nekem, az ideiglenes tömés. Kocogtatásra fáj, de harapásra nem és ez így jó nekem.
2022. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem semmi, én biztos nem játszok vele egyszer engedem a gyökérkezelést, begyullad, kihuzatom.
2022. nov. 17. 19:39
 6/6 Cubina ***** válasza:
100%

Azért gyullad be a gyökérkezelt fog, mert nem lett rendesen kiölve az ideg. Ha ki lenne, akkor nem fájhatna a fog, mert ugyebár az ideget kiölték.

Volt olyan, hogy háromszor kellett visszamennem gyökérkezelésre ugyanazzal a foggal, mert sokszor ide-oda tekeredik az ideg és nem találják meg az összeset. Elég, ha egy bent marad, ahhoz hogy kegyetlenül fájjon.

Nem fájhat, ha rendesen meg van csinálva.

2022. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!