Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt volna a seb?

Begyulladt volna a seb?

Figyelt kérdés
Múlthét hétfőn húzták a fogamat. Semmi gondd nem volt utánna nem is fájt. Viszont most annyira elkezdett fájni hogy már fájdalomcsillapítò nélkül aludni sem tudok. Azt érzem hogy a másik fogam fáj ami közvetlen mellette volt, illetve ha megkopogtatom akkor is érzem hogy fáj, érzékeny. A sebet néztem már alig van ott lyuk, illetve én nem látok rajta semmi rendelleneset. A fogorvos pedig megnézte az előtte, utánna lévő fogamat is azt mondta minden oké velük. Mi lehet a gondd nem értem? Normális hogy ennyire fáj?

2022. nov. 21. 06:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem normális. Menj vissza. Lehet, hogy a mellette lévő gyökér gyulladt be.
2022. nov. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy fogmedergyullasás, bár ahhoz kicsit sok nap telt már el.

Ilyenkor a szétesett véralvadék miatt a fog után hátramaradt üregben lévő csont csupaszon marad, és begyullad. Ettől érezheted azt is, hogy az előtte lévő fogad fáj.

Ami biztos, hogy mindenképpen vissza kellene menned megnézetni!

2022. nov. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ezt hogyan tudja kideríteni?
2022. nov. 21. 09:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Ránéz, és látja.
2022. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!