Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos le fog szidni ha már...

Fogorvos le fog szidni ha már hónapok óta nem mentem be rakatni a koronát?

Figyelt kérdés
Nyáron rakta be az ideiglenes koronát, az már azóta kiesett. Sok minden közbe jött és azóta nem mentem. Szóval az igazi korona is már el van készülve. De most már megyek amúgy is fáj az egyik fogam már. Csak nehéz eljutni ehhez az orvoshoz mert nem jó a tömegközlekedés. Egyébként ez magán doki. Le fognak szidni vagy haragudni fognak??

2023. jan. 1. 17:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Nehéz eljutni hozzá mert nincs jogosítvány, tömegközlekedés meg nem jó arra fele. De másik dokihoz nem merek menni mert sok a balbár ő meg jó.
2023. jan. 1. 17:39
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Miért szidna le? Nem az anyukád. Max. megmondja, hogy ujra kell csinálni az elmozdulások miatt. Kifizeted az eddigit és ezzel rendben.
2023. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem a végleges korona nincs kifizetve, ami hónapok óta ott áll nála, és az ő pénze áll benne. Megdícsérni biztos nem fog.
2023. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem úgy volt, hogy adott egy időpontot, hogy mikorra kell visszamenni?
2023. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Udvarias orvos ilyet nem tesz. Ezzel viszont magadnak ártottál, mert a leesett korona miatt a fog amúgy is lecsiszolt zománcú felszíne miatt a fog fokozott károsodásnak volt kitéve. Ezt szemügyre veszi, csiszol még a nem megfelelő ill. időközben károsodott helyeken, aztán meglátja, hogy biztonsággal képes-e feltenni a régi fogfelszínhez kialakított koronát. Ha nem, akkor peched van, mert kénytelen lesz újra lenyomatot venni a fogról és új koronát készíttetni, amit természetesen neked kell majd ismételten kifizetned. Ezt a játékot ismételheted addig, míg a fog teljesen szét nem rohad a szádban.
2023. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem udvariaskodás kérdése, hanem meg lett beszélve valami, amihez a kérdező nem tartotta magát, amennyiben a korona árát nem fizette ki, úgy meg is károsította az adott rendelőt. Ha fizetett is érte a kérdező, akkor is játszadozott az orvos bizalmával, hiszen ennyi idő után már akkor sem lesz pontos a munka, ha a fején pörög, lehet újra készíteni az egészet. Kérdés: kinek a kontójára? Őszinte leszek kérdező, annyira kellemetlen szituációt teremtettél ezzel az orvosnak, hogy örülhetsz, ha fogad ezek után. Az legyen világos, hogy nem csak a betegnek kell bíznia az orvosban, ez fordítva is igaz és bizony megteheti, hogy elutasít. Nagyon rossz helyzet, mert ha elfelejtettél ezért anno fizetni, akkor ugye a tartozásod miatt fognak marasztalni, de ha meg fizettél, akkor meg ott áll az orvos, hogy átadjon valamit, amiért lehet ő nem szeretné a nevét adni, garanciát vállalni sem tud már, hiszen mint írtam, ennyi idő után már pontatlan munka, de rá mernék tenni egy nagyobb összeget, hogy te 2x nem leszel hajlandó kifizetni az összeget, ha konkrétan az odajutás is gondot okoz.
2023. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ők ott nem adnak időpontot mikor ott vagyok hanem az a mániájuk hogy telefonon kérjek, de nem akármikor hanem rendelés elején aztán minidg elfelejtettem. Sok minden közbe jött. De ők se kerestek pedig tudnának. De viszont most már hívom fel.
2023. jan. 2. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!