Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állkapocs csont alján miért...

Állkapocs csont alján miért van vágat?

Figyelt kérdés
Nekem, és apámnak is van egy ilyen kisebb vágat vagy nem tudom hogy nevezzen, az állunk alján. Ellenben anyám nem rendelkezik ilyennel. Ez miért van?

2023. jan. 20. 02:31
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Úgy hívják szaknyelven, hogy seggáll.

Sok híres embernek is van ilyen. A legismertebb közülük a kiöregedett, félig amerikai, félig román akcióhős, Steven Seggáll.

2023. jan. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rákerestem, ezeknek az embereknek látszik, és tény, apámnak is látszik, de nekem nem, csak kitapintható.
2023. jan. 20. 02:43
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Az autoszomális domináns öröklésmenet tankönyvi példája ez a tulajdonság. Amennyire tudom, nincs biológiai haszna.
2023. jan. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És nem lehet megváltoztatni?
2023. jan. 20. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Can you surgically remove a cleft chin?

You can both add and remove a cleft chin with chin surgery, also called mentoplasty. Before having surgery to create or remove a cleft chin, it's important to understand the structure behind cleft chins. You'll also want to consider the risks and costs associated with surgery.


Ezek szerint létrehozni és eltávolítani is lehet.

2023. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában örökletes (ahogy a te esetedben is), az állkapocscsont két fele nem forr össze tökéletesen a magzati fejlődés során, ezért marad köztük egy kis árok. Csak az érdekesség kedvéért: ugyanígy alakul ki a felső középső fogak közti rés is, ami szintén sokaknál látható.
2023. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!