Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális ha több mint 1...

Normális ha több mint 1 hónapja fáj a gyökérkezelt fogam?

Figyelt kérdés
Érzékeny a hidegre és érintéskor és keményebb kaják harapásánál. Be volt gyulladva. Még nem gyógyult volna be??
2023. jan. 20. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem normális, hogy nem mentél azonnal vissza.
2023. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, menj vissza. Volt kontrollröntgen?
2023. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont 3 hete tömték be úgy, hogy határeset volt, hogy nem kellett gyökérkezelni. Valószínűleg be lehetett gyulladva, mert ugyanezek voltak a panaszaim. Szorgalmasan öblögettem (Corsodil), és minden étkezés után fogat mostam. Emellett próbáltam se hideget, se meleget enni/inni, meg inkább a másik oldalon rágtam. Mostanra teljesen megszűnt a probléma, de tényleg nagyon vigyáztam rá. Eleinte még fájdogált, akkor fájdalomcsillapítót vettem be rá, de nekem igazából napról napra javult. De nekem nem volt gyökérkezelve. Szerintem is érdemes lenne visszamenned, mert az egy hónap már nem biztos, hogy okés.
2023. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy hatareetes tomes, volt vagy 2-3honap mire elmult a fajdogalas

Fognal az 1 honap nem olyan sok ido

Fogirvos mondta h van akinek fel ev mulva mulnak el a panaszok

2023. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem tökéletesen csinálták.
2023. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
Nem, nézesd meg újra.
2023. jan. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
amúgy "jól sikerültnél" se várjatok csodát, nekem bal oldalon van lent gyökérkezelt felette egy sima tömött, de ha kedvük úgy tartja simán megfájdulnak egyszerre, nem tudom másra fogni mint időjárás, mert utána meg hosszú ideig tökéletesen funkcionál mindkettő
2023. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!