Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Átlagban mennyi egy felnőtt...

Átlagban mennyi egy felnőtt fogszabályzó? Konzultációk nélkül?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és szeretnék. Sajnos mikor lehetett volna akkor bejött a covid, és mivel nem lettem beoltva ezért nem fogadtak.


Szóval, most szeretnék és az lenne a kérdés mennyobe kerülne így.


2023. jan. 22. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 éve 180ezer volt magánnál.
2023. jan. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 milliós árat mondtak ősszel, de ebben minden benne van.
2023. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt esélytelen megmondani, annyi mindentől függ. Csak maga a készülék több százezres tétel, attól függ, milyet választasz, és hogy hol, milyen kiegészítők kellenek hozzá. Aztán évekig kell rendszeresen vissza járni, ezt-azt cserélni rajta, illetve a levétel után is kell egy retenciós készülék, hogy meg is maradjon az eredmény...
2023. jan. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A készülék csak 400k,a felrakás kb 40k és ezután jönnek a pluszkötségek...
2023. jan. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2 hónapja kaptam meg, ívenként 250-350 -ig lehetett választani , én a 350 -est választottam ez fehér színű és elvileg mini brekett. Szerintem a végére 1 millió felett leszek aktiválások, plusz még ami közbejön
2023. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a teljes kezelés csak felső ívre kb 600 ba fog megállni. Ebbe benne van 2 bölcsességfog húzás is (kb 50), kezelési terv, röntgenek, lenyomatok, minden új ív, minden állítás, minden gyűrű, braket, gumi és gizmó, amit durván egy év alatt beraktak. Ha lett volna alsó is akkor ezt kb kettővel szorozd meg, de 1 millió alatt nem áll meg sehogy se! 24 vagyok szóval nekem már nincs sztk-s kezelés, de ha lenne ott is kb végeláthatatlan várólista van és ott se számíts olyan kedvezményekre, amitől eldobod az agyad. Úgyhogy ha alsó-felső is kell akkor legalább 1 millióval keszülj rá, úgy, hogy mindenből a legolcsóbb van bent. Az egészet nem egyben kell kifizetni hanem mindig csak azt amit éppen beraknak, tehaát lesz amikor otthagysz 50-200 ezret is és lehet, hogy lesz amikor egy ötössel megúszod! Remélem segítettem!
2023. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5. Válaszoló te hova jársz fogszabályzásra?
2023. márc. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!