Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Orvosi fogfehérítéssel kapcsol...

Orvosi fogfehérítéssel kapcsolatban kérdeznék?

Figyelt kérdés

Mennyire tartós?

Ez egyszeri alkalomra szól vagy évente menni kell, vagy esetleg 3-4 alkalommal kell menni utána meg többször már nem? Vagy hogy van ez?

Van valamilyen káros hatása vagy ilyesmi?



2023. febr. 2. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tartóssága egyénfüggő, számítanak az étkezési szokások. Kávé, tea, vörösbor által hamarabb elszineződnek újra.

Egy alkalom. Leghamarabb egy év múlva lehet ismételni, ha szükséges. De nincs olyan, hogy "kell" menni.

Ezek bevizsgált anyagok, nincs nagyobb károsító hatása, mint a mindennapi étkezés általi savhatásoknak.

2023. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy nívós Bp-i klinikán voltam Philips Zoom fehérítésen.Iszonyatosan fájt, pedig amúgy nem érzékenyek a fogaim és én sem.. :D Már túl vagyok fogszabályzáson, bölcsességfog műtéten, stb. De magas ez fájt a legjobban, mintha zongoráztak volna a fogidegeimen. Nem is lett sajnos túl látványos az eredmény, pedig annyira nem voltak sárgák a fogaim és nem dohányzom, napi 1 zabtejes kávé meg néha zöldtea és félév után már kb. semmi nem látszódott az eredményből. De mások meg írtak jókat erről, szóval lehet, hogy csak én szívtam meg.
2023. márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!