Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan mossak fogat, foghúzás...

Hogyan mossak fogat, foghúzás után?

Figyelt kérdés
Tegnap volt, de szerintem ma már meg kéne mosni a bacik miatt, ti hogy csináltátok? Fogkrémmel? Tudtommal öblítenu nem szabad.
2023. febr. 8. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mosd meg nyugodtan, csak a kihúzott fog helyénél legyél óvatos, csak a körülötte lévőket mosd meg óvatosan.


Nem öblíteni nem szabad, hanem öblögetni. Most meg a fogakat, majd vegyél vizet a szádba, hajtsd oldalra a fejed csukott szájjal, óvatosan, hogy mozogjon a víz. Majd egyik oldalon óvatosan csurgasd ki a vizet. Ezt ismételd párszor.


Nekem így tanította a fogorvos, több bölcsességfogam kihúzza már, profi sebész.


Majd ugyanezt az öblögető folyadékkal, pl Curasept, Corsodyl. Óvatosan megmozgatod a szádba, nem kiköpöd, hanem kicsurgatod.


Már tegnap is meg kellett volna mosnod, kár, hogy nem mondta az orvosod, csak a jövőre nézve, aznap is meg kell.

2023. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*kihúzta már
2023. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Orvos szinte semmit nem mondott, csak annyit, hogy ne öblögessek, és ne egyek, míg ki nem megy a érzéstelenítő.


Megmostam most, igaz az az oldalt csak amit rendesen láttam azt mostam meg, meg a másik oldalt, és szépen kifolyattam.

2023. febr. 8. 22:57
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Kitartást, napról napra jobb lesz, ahogy gyógyul.
2023. febr. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!