Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez a szájbetegség és...

Mi lehet ez a szájbetegség és miért nem múlik el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az alsó ajkam közepe rendszeresen évek óta felreped. Megvettem egy rakás krémet, kipróbáltam mindent és nem múlik el. Curiosa, Canesten,Bepanthen, Mindenféle zsirtartalmú krém, semmi sem segít. Előre is köszönöm

2023. márc. 3. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég folyadékot fogyasztasz?
2023. márc. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2023. márc. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég sok mindent lehet ez az állapot, de arra van nagyobb esély, hogy egyszerűen a te szád hajlamos a kiszáradásra (elég sokan élnek ilyen problémával amúgy). Lehet vitamin hiány is, fényérzékenység, szenzitivitás valamilyen ajkadon gyakran használt termékre. Gombás fertőzés szinte teljesen valószínűtlen, nem kell canesten.

Első lépésként csinálj egy általános vérképet, és kezdj el fényvédő ajakbalzsamot használni minden nap.

2023. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom, amikor keveset ittam és ezzel párhuzamosan napi pár órát kint voltam a hidegben télen. Nekem az olívaolaj segített (csak simán bekentem vele a számat), illetve volt még egy ajakápoló is, gyógyszertárban vettem, kb. 600 Ft volt, teljesen természetes összetevőkből áll, a kiszerelése olyan, mint egy rúzs, de sajnos nem jut eszembe a neve. :( Na de a lényeg, hogy az is meglepően gyorsan segített, teljesen elmúlt a berepedezés kb. 1,5 nap után.
2023. márc. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott, Primus az ajakápoló neve. Egy barátnőm ajánlotta és tényleg csodákra képes.
2023. márc. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm kedves kommentelők
2023. márc. 5. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!