Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Legyen szíves valaki tanácsot...

Legyen szíves valaki tanácsot adni nekem akinek volt már hosszú ideig afta a szájában!?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja folyamatosan afta van a számban, az egyik elmúlik és jön is a másik, de kb 1 hét mire elmúlik. Régebben is volt hogy 1-2x kijött de ez most valami mástól van. A háziorvosom valami fog problémára gyanakodott, de a fogorvos azt mondta minden rendben van. Napi szinten használok szájvizet (egyik ismerősöm tanácsára) és anaftinnal szoktam kezelni. Akinek volt már hasonló panasza tudna nekem néhány tanácsot adni, hogy neki mi okozta?

18/L



2018. márc. 19. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyengült immunitás kísérője lehet. Én teafaolajjal szoktam ecsetelni. Másnapra eltünik. A patikában mást is kínálnak.
2018. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Szedj valami vitamint. Kezelésre én a septofortot ajánlom, nekem az anaftin ló***t sem ért. Septofortot odateszed az aftára és hagyod feloldódni, 2 nap alatt eltűnt míg máskor hetekig szenvedtem vele.
2018. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Próbáld ki az Octenidolt, nekem az vált be afták és minden egyéb szájüregi panasz ellen
2018. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!