Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogínygyulladásra jó a jegelés?

Fogínygyulladásra jó a jegelés?

Figyelt kérdés
2023. márc. 5. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Attól nem fogsz meggyogyulni, szóval nem.
2023. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ínygyulladásra jobb a fertőtlenítő hatású szájvíz.
2023. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a fogorvos gyulladáskodor, hogy mossam rendesen az ínyt , ne pánikoljak ha vérzik, paradontax fogkrémet ajánlott,....Corsodyl-al öblögettem.Elég rossz, mert nálam pár alkalom után ízvesztést okozott, de miután abbahagytam visszajött.Nálam sajnos egy implantátum mellett gyulladt be így összetettebb volt a helyzet. Repin pakolás, naponta,később felvágta az ínyt és kipucolta...ez se segített :( az implantátum eltávolítása és egy új beültetése oldotta meg a gondot.
2023. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valamilyen kék cucc van aminek mist nem tudom a nevét azzal öblögettem. Elvileg a fertőtlenít akkor az jó? És van valami gyógyszer ami levinné a gyulladást?
2023. márc. 5. 13:53
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok....passzolom, hogy jó-e amit használsz.Konkrét gyógyszerről nem tudok, de pl ha fogköved van azt le kell szedetni, mert ha rendben is jön , idővel vissza jön a gyulladás, majd ínysorvadás...
2023. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És elvileg a kamilla teával öblögetés is jó. Ez igaz?
2023. márc. 6. 01:39
 7/7 anonim ***** válasza:
2023. márc. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!