Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerülne a fogam...

Mennyibe kerülne a fogam megcsináltatása?

Figyelt kérdés
Már be töltöttem a 18-at,de még iskolába járok, és halottam hogy így olcsóbb, esetleg díjmentes lenne a fogam megcsináltatása! Igazából több lyukas, és felső fogsorom elég ocsmány, több fogam is rothadó!

2023. márc. 10. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:

SZTK-ban valószínűleg ingyenes.

Rakj fel képet hogy milyen állapotban van.

2023. márc. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fogmegtartó kezelések körzetis orvosnál, TB alapon ingyenesek, de a pótlások nem, ezekről az orvostól tudsz bővebb infókat majd.
2023. márc. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tippelni sem tudok, pedig fogászaton dolgozom. Nagyon egyszerű az oka, nem látom a fogaid, és nem tudom, hova fogsz menni. Ha a körzeti orvosodhoz, akkor a fogmegtartó kezelések (tömés, gyökérkezelés) valamint az egyszerű foghúzások ingyenesek (vagy beutal szájsebészetre, az is ingyenes). Vannak fizetős dolgok, amik vagy extrák, vagy pótlások. Erre nem írok semmit, mert mindenhol más árak vannak. Menj el fogorvoshoz mindenképpen, ilyen fiatalon ne hagyd tovább romlani a fogaid!
2023. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amíg suliba jársz, mehetsz iskolafogászatra, ingyen betömi, kihúzza, amit kell.

Ha nem vagy biztos, kérdezz rá nyugodtan.

19 évesnek a héten csináltak fehér tömést.

A többit beszéld meg a helyszínen.

És most már apold rendesen 🙂

2023. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!