Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az gáz ha fiatal lányként van...

Az gáz ha fiatal lányként van hogy csak napi 1x mosok fogat és fogszabályzóm is van?

Figyelt kérdés
2023. márc. 14. 22:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miért volt olyan sokáig 10es? 5 évad brutális. És nem volt elég?
2023. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát az a baj,hogy romlani fognak.Tapasztalom.Nem véletlenül ajánlják a napi 2-3x fogmosást.Igazából itt az a lényeg,ha nem mosod és kilyukad,akkor a végén fájni fog,de nagyon.Akkor visszasírod a fogmosást.Egyszer átéled és utánna mosni fogod,mint kisangyal.Én megtapasztaltam,nem ajánlom senkinek se azt az élményt,hidd el...
2023. máj. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Kedves 11#! Bocsi nem léptem fel ide mostanság. Azért tartott ilyen sokáig, mert két tejfogam nem esett ki, így a csontfogak a szájpadlásomban voltak. Műteni kellett és lehúzni a szájpadlásomból a fogakat a helyére. Mivel gyerek voltam mikor belevágtam a fogszabályzásba, ingyen volt a fogszabi, viszont így oda kerültél, ahova tartoztál területileg. Nos a nő akihez kerültem, igaz lehúzta azt a két fogat, minden másra nagy ívben tojt. Így például brutális mélyharapásom és előre álló fogaim vannak, de azzal kb. semmit az ég világon nem csinált. Letudta annyival, hogy ehhez is műtét kellene (amire akkor a szüleim rögtön nemet mondtak és gyerekként én se ellenkeztem bevallom :D). Sose kellett gumiznom se például. Most Invisalign-om van 16 hete és a kezdetektől kell gumiznom. Remélem meg fog oldódni a problémám, direkt az egyik leginkább agyondicsért helyre mentem (Optimum Fogászat, a 3 nappal ezelőtti fb bejegyzésükben lévő férfi fogai például hasonlóak az enyémhez, csak az én fogaim azért nem állnak ennyire durván ki).
2023. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, hogy válaszoltál. Remélem sikerrel jársz.
2023. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!