Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozás menete TB-re?

Fogszabályozás menete TB-re?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem olyan emberekhez szól akiknek volt/van/lesz fogszabályzója és Tb-re csináltatta.

Először el kell mennem a körzetis fogorvosomhoz, hogy adjon beutalót fogszabályozásra vagy elég ha felhívok egy fogszabályzó(?) szakrendelőt, ha TB- re szeretném csináltatni.

Amikor iskola fogászattal jártunk fogorvoshoz, akkor nem mondták soha hogy szükségem lenne fogszabályzóra.De mára már a hátsó fogaim miatt eléggé össze van csúszva az alsó fogsorom és sokszor fáj is mert érzem ahogy hátulról tolják a fogaim az elülsőket.Ezen szeretnék változtatni amíg még lehetőségem van rá.

Illetve az árról szeretnék érdeklődni, hogy kinek mennyi volt így TB-re.Gondolom ez függ a kezelés hosszától is illetve hogy hol csináltatom.

A válaszokat előre is köszönöm :)

16/L



2019. aug. 23. 22:17
 1/3 A kérdező kommentje:

Illetve azt még kifelejtettem, hogy békés megyében tudtok-e olyan fogszabályzó orvost aki TB-re is csinál?

:)

2019. aug. 23. 22:23
 2/3 anonim válasza:
100%
mi is ugy csinálni, de a tb csak a konzultációt állja semmi mást. Én szigetszentmiklósi vagyok, és itt van egy olyan lehetőség hogy 2 év alatt kell kifizetni az összeget, természetesen addig rajtad van a készülék.De ugy hozzátenném hogy nem tesznek fel tejfogra, lyukas, és rossz fogakra. Ugyhogy előtte mindenképp csináltasd meg, mert csak többet fizetnél.
2019. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
mi is ugyakartuk csináli
2019. aug. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!