Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog híd mennyire tartós és...

Fog híd mennyire tartós és Budapest melyik magán rendelőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék hidat csináltatni két egymás mellett lévő hiánya alulra és bal felülre is.

2023. márc. 17. 11:01
 1/6 A kérdező kommentje:
És körülbelül mennyibe kerül?
2023. márc. 17. 11:19
 2/6 anonim ***** válasza:

200.000 Ft körül. De ha fém allergiád van, évek múlva íny gyulladást okozhat és kihullanaka fogaid. Anyukámnak hidja van. majd kiderült hogy króm allergiás. Az elején sem tesztelték, de azóta folyamatos gyulladásban van az ínye, a fogorvos azt mondta neki mossa rendesebben..



Előtte menj el allergia vizsgálatra, hogy nehogy veled is ez történjen.

2023. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első hidam 20 évet bírt ki, akkor letörött, igaz, azon az oldalon rágtam főként.
2023. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. Annyit kihagytam, hogy anyukám régi hídja 20 éves, a mostani 8-9 körül, de ugye ez is okozta a problémát. Sajnos átverte egy nem éppen hozzáértő fogtechnikus..
2023. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, amit a #2 ír, amit hozzà tennék, hogy nem csak fémvázas pótlások léteznek. Vannak alternatívák, amiknek sok az előnye, de sokkal drágábbak. Egy jól elkészített híd, amit megfelelően tisztítanak utána, évtizedekig jó. Az ára na az nagyon változó. Ha nem vesszük a magánrendelő alap költségeit, meg tegyük fel, hogy minden fogad rendben van (nyilván ha valamelyik pillér fog nem egészséges, akkor arra nem tehetnek hidat, rendbe kell rakni) tehát csak a híd árát nézzük, akkor is nagy a szórás. Általában tagonként, azaz foganként kell fizetni, egy fog olyan 30-50 között van valahol nagyon kb. Ha az említett drágább anyag felé mész, akkor ennél is több. Konkrét orvost nem tudok ajánlani sajnos, nem vagyok Budapesti.
2023. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat bejelentkeztem a körzeti fogorvoshoz, hogy először rendbe legyenek hozva a fogaim és rákérdezek ott, hátha ott is megoldható.
2023. márc. 18. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!