Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egész elől belül feszül az...

Egész elől belül feszül az inyem az egyik fogamnál?

Figyelt kérdés

Fájdalomnak nem mondanám , de sztem lassan fájni is fog, mert egyre inkább feszül és kellemetlen, szinte már "idegesítő" érzés.

Körbe néztem alaposan ( már amennyire lehet itthon laikuskènt) nem piros az inyem és nem duzzadt, csak lüktető, feszülő érzés van benne. Ha mosom nem vérzik. A neten hiába írtam be akárhogy , nem igazán adott ki ilyet. Nyomásra nem fáj.

Egy éve volt fogkő leszedèsem, nem igazán fogköves azóta, vagyis szemmel láthatóan nem.

Félek hogy elveszítem a fogam. Ott elöl főleg kellemetlen látvány lenne. Mindig vigyáztam a fogaimra, nem értem mi lehet.

Ha kívülről semmi se látszik a fogorvos tud holnap valamit mondani ,ha elmegyek vagy egy röntgenre menjek el előbb???


2023. márc. 24. 04:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy jön a bölcsességfogad, és az tolja a fogsort, az szokott ilyesmi érzést generálni. Nem fájdalom, de a tolás miatt feszít.
2023. márc. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Egy röntgenre menjél el először, utánna a Fogorvoshoz! A röntgenkép alapján a Fogorvos tudja majd a pontos diagnózist a fogadtól.
2023. márc. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A bölcsesség fog hátul jön, nem a szemfog mellett :/
2023. márc. 24. 12:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja bár ahogy írod simán lehet igaz
2023. márc. 24. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!