Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy nagyon mély tömés került...

Egy nagyon mély tömés került a fogamba, ami már 8 napja fáj és hideg-meleg érzékeny. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nagy volt a fogon a lyuk, de az orvos szerint még "időben elcsíptük". Viszont azóta fáj és hideg-meleg érzékeny. A fájdalom este felé erősödik, valamint van egy amolyan kisugárzása is, mivel több fogban is érzek valami feszülő, merevséget illetve némi fájdalmat is. A hidegre pedig nagyon érzékeny. A panoráma röntgen viszont nem mutat gyulladást. Az orvos szerint ilyen tünetek egy ekkora lyuknál 4 hétig is tarthatnak. Ti mit gondoltok erről?

2023. márc. 24. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért az fura, hogy ennyi mindenre érzékeny. Elképzelhető, hogy mégsem sikerült időben elcsípni, és gyökérkezelni kell. Kisröntgen kéne vagy inkább egy ct.
2023. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ismeretlen600 válasza:
100%

Nekem 2 hónapig volt érzékeny mindenre is, amúgy meg másfél évig éreztem enyhe feszulést.

Gyógyszertárba vettem direkt fog érzékenységre fogkrémet nagyon sokat segített

2023. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!