Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi pénzel készüljek...

Mennyi pénzel készüljek fogszabályzás előtti konzultációra? (felnőtt)

Figyelt kérdés

Mennyi pénzt vigyek magammal? Nem szerettek több pénzt vinni magammal, mint amennyi szükséges. Jobb az ha kártyán van nálam.


Szóval a lényeg mennyi lenne?


Nem mondtak semmit, hogy lesz-e más, például röntgen, vagy lenyomat vétel. Csak menjek és megláttom.


Állítólag egy másik városból jön el, de semmit nem találtam róla, hogy mennyibe kerül. Se weboldal de semmi.


2023. márc. 26. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdést , hogy lehet feltenni??


Ha azt írják 30 ezer , annyit viszel?

Mi van ha többet kérnek?

Ahová én járok az első konzultáció ingyenes volt...

Akkor honnan lehet tudni , ahová Te mész mennyit fognak kérni???

2023. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennek a mennyibe kerül dolognak tényleg semmi értelme ebben a kategóriában. Van, ahol ingyenes, van, ahol 5-10 ezer akár. Sok helyen függ attól, hogy utána őket választod-e. Ha biztosra akarsz menni, hívd fel őket, telefonszámot csak adtak. De a legtöbb helyen lehet kártyával is fizetni. Bár abból sem értem, hogy minek problémát csinálni, ha többet vinnél.
2023. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert hajlamos vagyok elhagyni sajnos, nem bízok magamban. Viszont, csak nem kell kifizetni 30 ezret, mikor 160 körül van az ív. Egy fél óra beszélgetésre. Nem az, hogy sajnálom de akkor is, az más tészta, hogy röntgen meg lenyomatra ott hagyok 60 ezret. De az sok volna.
2023. márc. 27. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!