Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez mindegyik fogkrémre érvénye...

Ez mindegyik fogkrémre érvényes vagy csak erre az egy márkára vonatkozik? Rajta kell hagyni a fogakon és az ínyen? Kevés vízzel kell öblíteni?

Figyelt kérdés
"A koenzim Q10 egy hatékony antioxidáns, mely az egész szervezetre pozitív hatással van. Energiával tölti fel a testet, lassítja az öregedést, és szívvédő hatású. A sokarcú vegyületet már a fogápolásban is eredményesen használják: a Zymbion Q10 fogkrém segít visszaállítani a fogínytasakok mikroflóráját, így csökkenti a fogínygyulladást. Q10-tartalmának köszönhetően megakadályozza a káros baktériumok szaporodását, közömbösíti a szabadgyököket. Egy úgynevezett sucrose laurate nevű hatóanyagának köszönhetően semlegesíti a lepedéket okozó baktériumokat. Fluorid- és kalciumtartalmának köszönhetően pedig erősíti a fogakat, és védelmet biztosít a fogszuvasodás ellen is. A fogmosást követően hagyd rövid ideig a fogakon és a fogínyen, majd a lehető legkevesebb vízzel öblítsd le. Kellemes, mentolos ízének köszönhetően rövid idő alatt megkedveled, ára 3000 forint körül alakul."

2023. ápr. 4. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a leírás, egyfajta márkára vonatkozik.
2023. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt tudod esetleg, hogy a Parodontax fogkrémet is rajta kell hagyni egy kicsit a fogakon?
2023. ápr. 5. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert nem kellett használnom, de ez általában a dobozon rajta szokott lenni.
2023. ápr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Eddig nekem sem volt rá szükségem. A Parodontax fogkrémből kaptam 2 mini tubust és nincs doboza, de majd akkor megkeresem a neten a leírását.
2023. ápr. 5. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!