Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Invisalign fogszabályzás...

BrigiB kérdése:

Invisalign fogszabályzás kinek mennyibe került?

Figyelt kérdés
Nekem 10 hónapot számoltak. Ma voltam az elsô hónapot felvenni, 4 sínért 200ezret fizettem (alsó felsô állkapocs), azaz sínenként 50ezret. És ez egy hónap, azaz kéthetente csere. Nektek is 50ezerbe kerül egy sín?

#fogszabályozás #Invisalign #Felnottkorifogszabalyzas #Lathatatlanfogszabi #Raday32
2023. ápr. 20. 23:00
 1/2 anonim válasza:
Szia! Hogy áll a fogszabályzásod, kíváncsi lennék a véleményedre, az eredményre?
febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ferrari02 ***** válasza:

Változó, hogy mennyibe kerül, mert a harapási eltérés súlyosságától kalkulálnak egy kezelési időt, szükséges sínt és ez alapján derül ki, hogy 7,14,20 vagy több kell neked.


Ugye ezek csomagban vannak, tehát változtatásra nagyon nincs lehetőség. Nekem például a comprehensive (korlátlan sín) lett, viszonylag sok sín kell, mindkét állcsontot kezelik, tehát ez érte meg. Ahogy nézem 14 sín kerül 1.2-1.3 millióba, de 1.35-1.55ért hirdetnek korlátlant. Valahol viszont annyira pofátlanok, hogy állcsontonként számolják a full korlátlant, így 2,5 a vége, de ezzel nem lehet számolni.


50-100e/db között alakul a szórás egy sínre, tehát átlagos vagy korrekt a rendelő ennél a típusnál.


A tapasztalataidat viszont szívesen venném, ha megosztanád, mert most kezdtem a kezelést, rögzítettről váltottam amivel nem volt gond, de itt a fel/levétel nem igazán megy nekem és az attachment is potyog le a fogamról levételkor, fogmosás előtt, hiába vagyok óvatos. (Pár napos kezdő vagyok)

ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!