Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül az Invisalign...

Mennyibe kerül az Invisalign technikával készült fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Mivel zavar, hogy látják a fogszabályzóm, ezért alulra már átlátszót szeretnék, ezért kiváncsi lennék az árára. Tatár Csillának is hasonló lehet, mert az Aktívban láttam és azért szeretnék ilyet, mert nem látszódott neki semennyire. Ja és 18 év alatt vagyok bőven, tehát még támogatott lenne...

Szerintetek?


2011. júl. 6. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség, ha már felül olyan van, akkor jó az alulra is. A felső fogsorod sokkal jobban látszik mint az alsó. + az se biztos h a 2féle eljárás kombinálható.

Az ára az többszöröse a fémnek. Sztem olyan 3-4x drágább.

2011. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudtommal erre már nem is jár semennyi támogatás, úgyhogy nem számít a korod. De több százezerrel számolj, fogívenként olyan 150-200ezer.

És valóban nem biztos, hogy kombinálható. Azt a két évet meg csak kibírod, főleg, hogy az alsó tényleg nem látszik szinte sose.

2011. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
65%
Úristen az előző ember valami magándokinál van tuti, aki jól lefeji a családot a vagyonából :-) Egyébként nekem a fogszabályzóm volt 50 ezer, másfél évig volt rajtam, nem volt levehetős.. Aztán éjszakai fogszabályzóm volt 20 - ez az invisalign, tehát csinált lenyomatot a rendbehozott fogaimról és így lett kész az invisalign. Nem fognak elmozdulni tehát a fogaim mert az invisalign forma rajta van így nem mozdulhat el. Szerintem csak erre jó, nem lehet rajta állítani.
2011. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!