Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csinálnak ilyet a Semmelweis...

Csinálnak ilyet a Semmelweis sürgősségin vagy magán hely kellene? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kitört hátul, lent az egyik elszuvasodott fogam...ennek több, mint 1 hónapja.


Sajnos, akihez kerület szerint tartozok, nem tudott volna fogadni az asszisztense szerint a dolog komolysága ellenére sem...


Így a kerületemen belül egy akkor épp ügyeletes fogorvoshoz kerültem, volt panoráma röntgen...arra nem térek ki, hogy a férfi kesztyű nélkül turkált a számba és maszk sem volt rajta...sajnos rám esett valami az arcáról, amíg 1 perc alatt megtekintett...na mindegy...ez 10-én volt, beutalót kaptam a kerületi szájsebészetre...ahova csak május 26-ára adtak időpontot...pedig mondtam, hogy nagyon fáj és a nyirokcsomóm is bedagadt...undorítóan beszéltek velem a telefonban.



Tegnap viszont olyan iszonyat fájdalom állt be, hogy elmentem az SE esti ügyeletére...az íny gyulladt, azt mondta a gyakorlatot végző fogász, hogy ilyen esetben nem adnak érzéstelenítőt, antibiotikumos kúrával leveszik a gyulladást, de most is kiveheti a csonkot, csak akkor nem kapok érzéstelenítőt..de, ha ez sebészeti eljárást igényel, akkor nem teljesen értem....nem mertem maradni és ma kiváltottam és elkezdtem az aumentin-t...de olyan mértékben fáj...hogy 2 fájdalomcsillapító sem elég..vagy csak éppen..


Láttam, hogy van az SE-nek sima Szájsebészete...szerintetek fogadnak, ha 13. kerületi vagyok?


Nem nagyon van 50 ezrem magánhelyre, de ha holnapra nem javul, valamit tennem kell, mert nagyon fáj az állam a gyulladástól, lemegy a nyirokcsomóig...



Tudnátok esetleg helyet javasolni? Vagy SE tapasztalatot megosztani? Lehet, visszakène mennem az esti ügyeletre? :(



Köszönön



2023. ápr. 25. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt nappal látnak el és kell vinned beutalót: [link]

Aki engem kezelt, már nem dolgozik ott, vele maximálisan elégedett voltam, de más betegek is gyorsan és megkönnyebbülten mosolyogva jöttek ki tőle. Gyulladt fognál nem hat a lidokain, azért adtak antibiotikumot.

2023. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 petraa07 ***** válasza:
Igen ellátnak mert az egyetem azon ~épülete a 47es oktatói központ és nem kerületi ellátó. Amit említették csak kell egy be utaló.
2023. ápr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2023. ápr. 26. 01:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!