Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miert vagy ennyire a fogam?

Miert vagy ennyire a fogam?

Figyelt kérdés

Mar hetek ota faj a fogam es a fogam miatt a fulem is nagyon. Ezert elmentem fogorvoshoz. Ezt elmondtam neki is, majd 30 ezer forintert betomte..


Azota megjobban elkezdett fajni es a fulem is meginkabb… megis mitol van ez? Rosszul lett betomve? Kerlek segitsetek mert nagyon faj..



2023. ápr. 26. 14:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Miert faj*
2023. ápr. 26. 14:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a foggal lesz ott a gond. Menj el fül-orr gégészetre.
2023. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyik ismerosom azt mondta, hogy a fogam begyulladhatott es a gyulladas at terjedt a fulemre.
2023. ápr. 26. 14:31
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
#3:Lehet, de ezt akkor is fogorvos fogja eldönteni. Ha betömte és rosszabb, akkor vissza kell menni.
2023. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazad van.. es szerinted ha ki kell venni a tomest es megcsinalni azt mar ingyen fogja?


Mert ez azt jelentene hogy feleslegesen fizettem 30 ezret a tomesert..

2023. ápr. 26. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a fogaddal lehet baj. Nekem a torokmandula műtétem után volt, hogy 1 hónapon keresztül POKOLIAN fájt a fülem, úgy, hogy vmi baromi erős fájdalomcsillapítót szedtem napi 3x, utána ettem és végigsírtam az evést.


Amikor meg kihúzták az egyik fogam, akkor is a fülem fájt vmi eszméletlenül.


Szóval vagy a tömés lett rossz vagy az is lehet, hogy még érzékeny ott minden. Folyamatosan fáj? Mert foghúzások, tömések után nekem is szokott olyan lenni, hogy hol itt fáj, hol ott fáj (teljesen más helyeken is). A legutóbbi tömésnél és foghúzásnál is így jártam (hetekig érzékeny volt még). De nem fájt állandóan és nem nagyon.

2023. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én még olyan fogorvosról nem hallottam, akihez visszamész, újratömi, és mindezt teljesen ingyen. Ilyenkor azért gondolom minimum rak bele egy gyógyszeres tömést,de legtöbb esetben gyökérkezelik már, ha ennyire fáj. Jártam így, csak a fedőtömést nem számolta fel, plusz egy röntgent.
2023. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj a körzeti fogorvoshoz. Ingyenes a fehér tömés is. Évekig maszekhoz jártam csillió forintért. Kb. 4 éve tudtam meg, hogy van fehér, ingyenes tömés is. Semmi gondom vele. A fogkőtelenítés is ingyenes félévente egyszer.
2023. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!