Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Evés közben semmi gond, de...

Evés közben semmi gond, de egyébként vissza-visszatérő tompa, enyhe fogfájdalom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem akarom banális dolgokkal zaklatni az orvosom, hátha tudjátok ti is, mi lehet a gond.


Tehát, utolsó, vagy talán utolsó előtti őrlőfig. Rágás, étkezés közben semmi gond, nem érzek semmit. Terhelésre, kopogtatásra szintén semmi probléma.


Nyugalmi állapotban olykor visszatérő, tompa érzés, talán nem is mondanám fájdalomnak. Estére teljesen elmúlik, aludni is tökéletesen tudok tőle.


Már abban sem vagyok biztos, hogy ez a fogam. Az állkapcsomba, nyirokcsomómba is kisugárzik.


Volt hasonlóban részetek? Mi lehet ez?


Ránézésre semmi gondom, hibátlannak tűnnek a fogaim, ígyem. Pár napja tart ez az egész.


Köszönöm!



2023. ápr. 30. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pedig én zargatnám ezzel az orvost. Egy röntgent minimum megérne. Úgy tudom, hogy az ilyen tompa fájdalmak jelezhetnek szuvasodást (akár az ideget megközelítőt). Ne várd meg, amíg begyullad.
2023. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, holnap hívom is!
2023. máj. 1. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia..kiderült mi lett a fogaddal? Most nekem is ilyesmi a gondom
2023. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia, igen. Rögtön egy röntgennel kezdtünk, és kiderült, hogy pár, nem túl előnyös helyzetben növögető bölcsességfog a ludas. Most kicsit jobb, októberben műtenek.
2023. jún. 6. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!