Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után...

Bölcsességfog műtét után meddig kell pépeset enni?

Figyelt kérdés
Bölcsességfog műtét után mikortól szabad nem pépes ételt enni, azaz mikortól szabad rágni? Varratszedés előtt már lehet vagy muszáj megvárni? Tapasztalatok is jól jönnek. Köszönöm!
2023. máj. 1. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
2 nap után már lehet. Természetesen varratszedés előtt. Nem kell egy hétig pépesen élni. De amúgy is két oldala van a szádnak, ösztönösen a másikon fogsz rágni, amíg fáj.
2023. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Mi az hogy varratszedés:O Nekem magától kiesődő varratot raktak be amit nem kell külön kiszedjenek. Én 4-5 napig pépeset ettem na de nekem 4 et húztak egyszerre.
2023. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Emberfüggö 2-4 nap max
2023. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket! És a műtét után meddig kell tartani attól, hogy megsérül vagy elfertőződik a seb az ételmaradéktól?
2023. máj. 1. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mondták, hogy pépeset kéne enni, magamtól a másik oldalon rágtam, amit kellett. Mondjuk nem nagyon nyílt ki a szám napokig, így nehéz volt nem pépeset belerakni.
2023. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár nap. Új, puha fogkefét kell venni, és gyengéden, de alaposan a sebhelyet is tisztítani.
2023. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ettem pépeset
2023. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!