Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Altatás nélküli bölcsességfog...

Altatás nélküli bölcsességfog műtétkor az orr piercinget ki kell vennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap szúrtak nekem egy septum piercinget, akkor még nem tudtam, hogy jövőhéten csütörtökön műteni fogják a bölcsességfogamat.

Lehet buta kérdés, de ugye nem kell majd kivennem a műtét előtt? Nem fognak altatni, csak helyi érzéstelenítőt használ majd a doki.


Köszi a segítséget!

19/L



2023. ápr. 11. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rontgennel tuti ki kell venni. Az mar keszult? Ha nem, akkor gondolom fog, mert csak nem nyulnak ugy a fogadhoz, hogy nem latjak mi van ott.


Ha meg mar keszult, akkor szerintem nem vetetik ki.

2023. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Röntgenem készült már, még előző héten
2023. ápr. 11. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kivenni, nem zavarja a beavatkozást.
2023. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem csak a nyelvpiercinget vetette ki a doki. Az összes többi piercingem bent maradt, pedig nem egy-kettő van. Még röntgenhez sem kellett kivenni őket. Ami nem vetít árnyékot a röntgenen a fogra és foggyökérre, azt nem kell kivenni.
2023. ápr. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!