Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét utáni...

Bölcsességfog műtét utáni gennyedzés?

Figyelt kérdés

Kiszedték a bal alsó bölcsfogamat kb 6 napja és elkezdett genny kijönni a varratból.

Holnap megyek varratszedésre, ott megemlítem a dokinak, de kíváncsi lennék addig is a tapasztalatokra ezzel kapcsolatban.

Nem fáj meg semmi (max még egy kis állkapocsduzzanatom van).



2023. máj. 15. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Fontos, hogy a Fogorvosod minnél elöbb làssa,- valòszinû, hogy Antibiotikumot fog felini!
2023. máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy genny? Most ez nem lesz a leggusztusosabb, de amikor már régóta bent van a varrat, meg tud rajta telepedni ételmaradék, azt is láthatod akár. Ha semmi panaszod nincs, akkor nem aggódnék. Varratszedésen persze mindenképp említsd, aztán majd a szájsebészed elmondja, hogy mit lát. Egyébként néha kiöblítik a sebet, ha ez valóban indokolt, ami nem a legjobb érzés, de a műtéthez képest már nem vészes, főleg ha amúgy nem panaszos a terület.
2023. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm első :)

Második: Nem panaszos és szerintem genny, mert ilyen kesernyés már az íze, undorító, nem győztem köpködni, de már egész kevés jön ki belőle.

Dokinak mindenképp megemlítem.

2023. máj. 15. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!