Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha egy bizonyos szintig...

Ha egy bizonyos szintig kinyitom a szám, fáj az összes fogam egy pár pillanatra. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Szóval annyi a lényeg, hogyha "nagyra" nyitom a szám az egész fogsorom végig hírtelen fáj egy két pillanatig és elmúlik.


Mosom rendesen a fogam minden egyes nap.


Sulival megyünk fél évente fogorvoshoz és megkérdeztem, hogy mitől lehet(mert annyit mondott, hogy elkezdtek a hátsók szuvasodni), mert én figyelek a száj higiéniámra. És, hogy esetleg lehet azért, mert az elmúlt időszakban valamiért elkezdtem szorítani az állkapcsomat? (mert így volt, de próbálok leszokni, nem tudom miért szoktam rá)

De gúnyosan kicsit nevetve mondta, hogy hát ezt mindenki csinálja és attól nem kezd szuvasodni, és körülbelül ennyi volt a szakmai tanácsadás.


Próbáljak meg egy másik fogorvost is? De elsőrészt érdekelne ki tud valamit erről a problémáról, vagy esetleg volt-e ez mással is.


Előre is köszönöm!



2023. máj. 18. 22:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Fun fact, azt mondta megoldásnak, hogy jól meg kell csináltatni és kész. Megjegyezném, hozzá járok és egy-két hónappal ez az alkalom előtt Ő tömte a fogamat és érdekes ott is gond volt:D Akkor nem csinálta meg jól vagy mi?:DDD
2023. máj. 18. 22:16
 2/3 anonim ***** válasza:

A szuvas fogakat szakszerűen el kell látni

Igen, lehet, hogy csikorgatod éjjel a fogaid, erre lehet sínt csináltatni

Bölcsességfogak is bezavarhatnak, egy röntgen jó lenne

2023. máj. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Nemsokára kérek időpontot csak az érettségiket le akartam tudni.
2023. máj. 19. 09:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!