Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkorona felhelyezésénél ez...

Fogkorona felhelyezésénél ez normális?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hete már annak, hogy kaptam fogkoronát. Jobb és bal oldal, alul felül.

Nem tudom, ez normális-e, de néha azt érzem, az egész kikívánkozik a számból, rágásnál nem érnek össze a fogak, és olyankor mintha lenne valami a fogaim között. Néha érzékeny is, mintha fájna a fog, pedig le van csiszolva, normálisan védi a korona. Ez azért van, mert sokáig nem voltak fogak, és csak meg kell szoknom?

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, mielőtt fogászatra megyek.



2023. máj. 25. 04:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Menj vissza, vagy inkább egy másik orvoshoh, mert aki felrakta neked, annak is látni kellett volna, hogy nem stimmel.
2023. máj. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szokatlan lehet, de attól is fájhat, hogyha magasabb egy adott részen, mint kellene, akkor feszül és kényelmetlen, akad valahol és azért nem ér össze, de lehet csak kókler munka is. Vissza kell menni, hogy nem jó és probléma van vele.
2023. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érnek össze a fogak, az baj, menj vissza a fogorvoshoz. Én már másnap úgy éreztem a koronát, mintha saját fogam lenne, nem volt zavaró.
2023. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most nem nyugtattatok meg... felhívom őket, mikor tudnak fogadni :(
2023. máj. 25. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!