Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szemfog húzása 22 hetes terhesen?

Szemfog húzása 22 hetes terhesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

22 hetes kismama vagyok.

Tehát,úgy nőttek a fogaim, hogy a szemfogam alatt,van még egy fog,szemfogam feljebb van bal oldalt jóval,mint a többi.

És arra gondoltam , kihúzhatom a szemfogam,és az alatta lévőt,és porcelán foggal pótolom.

Beszéltem már erről orvossal,pár éve,és megoldható,csak abban nem vagyok biztos, hogy terhesen lehet e fogat húzatni,főleg a szemfog,úgy olvastam elég nagy a gyökere



2023. máj. 31. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ennyik kibírtál vele, bírod ki még kicsit, hogy megszülessen a baba.
2023. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Problémám az, hogy az alatta lévő fogam,hirtelen kezdett romlani,és kezd látszani,amí eléggé zavaró.

Állami fogászatra járok,ami ingyenes számomra,és fogorvos szerint már nem lehet vele mit kezdeni.


Csak az az egy fogammal van gond.

2023. máj. 31. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban indokolt, akkor lehet foghúzást végezni terhesség alatt is. Ezt a fogorvosnak kell mérlegelnie, hogy mekkora a probléma. Ha tud várni a dolog, akkor valószínűleg a baba születése utánra fogja halasztani a dolgot.
2023. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszáj, akkor húznak csak terhesség alatt. Tehát ha a húzás elhalasztása lenne a nagyobb kockázat a babára és rád nézve, mint maga a húzás. A te eseted halasztható, ha jól értem. Az, hogy zavaró, ahogy kinéz, nem veszélyes se rád, se a babára.
2023. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!