Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhesen 4kg hízás...

22 hetes terhesen 4kg hízás mennyire számít soknak?

Figyelt kérdés
61kg voltam a várandósság előtt, most 65kg. 174cm vagyok. Azt hallottam hogy a terhesség vége felé jön fel a java.
2018. júl. 31. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem sok, sot, teljesen rendben van. Vekony voltal, most is az vagy, hizhatsz nyugodtan.

Eros tulsullyal inditoknak javasoljak a keves hizast, normal, vekony testalkatnal 10-15 kg a javasolt a vegere, mivel te magas vagy es vekony, igy a 15 sem lenne sok.

Ezen a kalkulatoron megmezheted hogy allsz: [link]

(Fontos, hogy ne ventit irj a magassaghoz, hanem meterben add meg, esetedben 1,74 m)


En magasabb vagyok, mint te, sulyban hasonlo, osszessegeben kb ugyanolyan alkatu.

A harmadik babat varom, 7. terhesseg, mindegyiknel hiztam mar az elejetol egyenletesen nagyreszt. Ha 2-3 hetig nem jott fel semmi, akkor azt koveto heten felugrott egy kilo. :)

Viszont egyaltalan nem volt igaz, hogy a vegen jon fel a java, az utolso hetekben mar alig nott a sulyom, mert nehezen birtam enni. Egett a gyomrom, nyomta a baba, ha ettem, akkor levegot alig kaptam.

Most 25 hetes vagyok, 5-6 kilonal jarhatok a teherbeeses elotti sulyomhoz kepest es tepjesen elegedett vagyok ezzel.

2018. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ventit=centit
2018. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sok.Nem fogsz elhízni.
2018. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen egyenletesen jött fel,


23 hetesen a terhesség előtti súlyomhoz képest 2,8 kg hízásom vokt (10. Hétig viszont 2 kg fogyásom volt)


Magassagunk egyezik, de 10 kg-msk több voltam.


13 kg jött fell( plusz 2 a fogyás miatt)


Most 1,5-2 kg van rajtam.

Ma 4 hetes a babám

2018. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!