Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most voltam fogorvosnál...

Most voltam fogorvosnál foghúzáson, de beletört a fogam?!

Figyelt kérdés

Adott beutalót szájsebészetre, ilyenkor ellátnak ott egyből, vagy időpontot adnak?

Ezt mar fel fogják vágni, mire készüljek? Egy gyökérkezelt koronás fog volt, de letört a korona húzás közben.


2023. jún. 13. 17:04
 1/5 A kérdező kommentje:

Meg eddig nem fájt a fogam, de most ahogy kezd kimenni az érzéstelenítő, elkezdett fájni. Ez fog még fokozódni, menjek most el az ügyletre? Az orvos azt mondta, hogy eleg holnap menni, de nem mondta, hogy lehet fájdalom.

Ciszta van a gyökeren, de nem volt panaszos a fog, csak goctalanitas miatt mentem orvoshoz.

2023. jún. 13. 17:07
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyökérkezelt fogak törékenyek: bármi lehet a sima ügytől addig, hogy többször kell visszamenni, mire minden darabját kiszedik.
2023. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*hogy többször kell visszamenni, mire minden darabját kiszedik.


Be ne vedd ezt a maszlakot kérdező:DD


Bp-i vagy akkor menj a Mária u.-i Szájsebészetre reggel 7-re elsők között leszel, nem kell órákat várnod, és simán kifogják szedni, és nem hagynak bent semmiféle darabot, és nem fognak visszarendelni.


Eszméletlen mi folyik itt a Gyíkon..

2023. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
maszlagot
2023. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
általában nem szükséges sebészi feltárás és azt ügyeleten egyébként sem csinálják.
2023. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!