Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzót szeretnék,...

Fogszabályzót szeretnék, hogyan a legegyszerűbb?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok szóval rám már értelem szerűen nem vonatkozhat a kedvezmény, viszont ettől függetlenül is szeretném tudni hogy hogyan járok a legjobban. Van egy olyan opció hogy elmegyek egy másik városba egy olyan orvoshoz, aki kisgyerekként kezelt, és nála csináltatom meg, és van egy olyan, hogy itt a környéken (faluban lakom) keresek fogorvost. Szívem szerint az elsőt választanám, de lehet hogy így extrém drága lessz. Tudom alapból is az de lehet hogy ha itt keresnék valakit,sokkal jobban járnék. Igazából fogalmam sincs. Tudnátok segíteni?

2023. jún. 14. 02:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha a környékeden keresel egy Fogorvost, aki tud rajtad segiteni.
2023. jún. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt válaszd amelyiket megfogod tudni fizetni.Nyilván ha mindkét helyen ugyanolyan jó nagyából,akkor egyértelmű.De,ha másik városban lévő jobb,akkor mindenképp őt,mert a hozzáértés itt különösképpen fontos.(Ha ez megnyugtat én Budapestről szoktam lejárni Debrecenbe fogászatra.Annyira drága Pest,hogy lazán kijövök olcsóbban Debrecenben utazási költségel.Meg ott van egy nagyon jó fogdoki,akibe fullosan megbízok.Egyetemista vagyok,így országos bérlettel számolva.De a fogszabályozást is ott tervezem másik orvosnál.Eddig az ottani debreceni orvos nem akarta egyedül koronákkal helyettesíteni az első épp metsző fogaimat "rés zárás" címszó alatt...)
2023. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!