Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik elektromos fogkefére...

Melyik elektromos fogkefére esküszöl?

Figyelt kérdés
Volt már Oral b, Philips Sonicare szónikus fogkefe, ultrahangos. Ezek közül a Philips Sonicare diamond club fogkefét imádtam a legjobban, de egy évet bírják, most már a második romlott el 1 év 3 hónap után, úgyhogy nagyon pipa vagyok. Szerviz az előzőnél sem segített.
2023. jún. 19. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Philips Sonicare nagyon jo, de igaz, hogy ujabban szandekosan rovid eleture csinaljak. Az elsot 14 eve vettem, es 9 evig volt jo. A ferjem kicsit kesobb vett, es allandoan uj kellett neki. Miota az elsot le kellett cserelnem, kb harom kellett 5 ev alatt.

Igen, ez igaz. Attol tartok minden ceg ilyen aljas, ez a marketing. Ez a fogkefe amig mukodik, annyira baromi jo, fogkovem sincs szinte azota, szuvasodas se nagyon, a kavet, vorosbort is mindig eltavolitja, ragaszkodom hozza.

2023. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy én is imádtam, ez tisztított a legjobban, de így, hogy kiadok érte 60.000-et és kicsivel több mint egy évig működik felháborító. Fogalmam nincs milyent vegyek?
2023. jún. 20. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!