Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mély harapás miatti fogszabály...

Mély harapás miatti fogszabályzás után..?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogszabályzót, mert elég mély harapásom van és elég rendezetlenek a fogaim. Már gyerekkoromban javasolták, de nem akartam, mert ki kellett volna húzni két fogam hozzá..., persze megbántam azóta.

A mély harapás miatt be van esve az állam és az amúgy is kerek fejem még kerekebb tőle +tokám is van, pedig nincs súlyfeleslegem.

Első kérdésem az lenne, hogy a fogszabályzással rendeződhet-e olyannyira az állkapcsom, hogy "előrébb kerül" és ezáltal nem lesz annyira kerek, tokás fejem?

Másik kérdés, hogy a 4-ből 1 bölcsességfogam maradt meg, a többit már kiműttettem, az a maradék 1 nem nőtt ki, nem okozott fájdalmat eddig, ezért nem is szedettem ki.... szükséges lenne eltávolíttatni azt is a fogszabályzáshoz vagy maradhat?


Köszi a válaszokat!



2023. júl. 15. 05:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen. Ugyan ez van nekem. A felső fogszabályzomról, az alsóra megy egy gumi, ami húzza hátra folyamatosan az elsőt. :) Eddig hatásos. Mindenképp érdemes belevágnod
2023. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!