Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a nyelvem a harapás...

Fáj a nyelvem a harapás tagitotol?

Figyelt kérdés
Már egy 3 hete felraktak a fogszabályzót, már megszoktam meg minden, de a harapás tagito nagyon nyomja a nyelvem. Mindig látszik a nyoma, meg fáj is. Mit tudnek ez ellen tenni?

2022. júl. 14. 00:44
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Orvossal beszélnék, lehet igazítani kell rajta.
2022. júl. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is ugyan ez volt a problémám. Valami miatt nagyon felnyomtam a nyelvem a szájpadlásomra, szinte odaszívtam, és emiatt egy csíkban megmaradt a nyoma. Nekem csak az jött be, hogy próbtam odafigyelni, hogy a nyelvem mindig alul legyen, sose legyen a szájpadlásomnál. Elvileg ez lenne a természetes pozíciója, de én azt vettem észre, hogy ez a kis szerkentyű fokozza a nyáltermelésemet is, és mivel csak úgy tudtam normálisan nyelni, hogy egy kicsit szívnom kellett közben, emiatt rögzült be ez a mozdulat.
2022. júl. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!