Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyermekfogaszaton adnak...

Gyermekfogaszaton adnak injekciót?

Figyelt kérdés

#érzéstelenítés #Gyermekfogaszat
2023. aug. 7. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2023. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2023. aug. 7. 15:17
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen, adunk (fogászati asszisztens vagyok). A legtöbb helyen viszont úgy intézzük, hogy a gyerek ne is lássa a tűt, mert csak előre stresszelne rajta. Játékosan, eltakarjuk a szemét stb, de szólunk, hogy picit kellemetlen lesz, hogy ne érje váratlanul. Zsibbasztó gélt is használunk, hogy könnyebb legyen. A legtöbben nagyon ügyesek, már ovisok is kibírják. Sokszor a szülők jobban megszenvedik, akár rossz tapasztalat miatt, akár azért, mert persze senki nem akarja, hogy rossz legyen a gyerekének. Azt tudom ajánlani, hogy anya/apa menjen bele a játékba amit a fogorvos meg az asszisztens csinál, fogja a gyereke kezét, dicsérje.
2023. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a részletes választ. Annyira nem kicsi már a gyerek, csak még eddig nem volt semmilyen beavatkozása a fogával, de most van egy hátsó, letört foga.
2023. aug. 7. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Értem. Ha már tizenéves, és maradó fogai vannak, akkor tulajdonképpen ugyan úgy zajlik kb minden, mint egy felnőtt esetén.
2023. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2023. aug. 8. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Befogni a gyerek szemét hát az aztán zseniális megoldás... :D Gratulálok.
2023. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!