Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozás Bicskén gyereknek?

Fogszabályozás Bicskén gyereknek?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk Bicskére. 11 éves lányomnak van egy kivehető fogszabályozó készüléke, amit időnként ellenőrizni,csiszolni,állítani kéne.

Van itt egy Egészségügyi Központ,de ott nem vállalják. Gyerekfogászatot még magán rendelések között sem láttam.

Vannak itt Bicskei szülők, akinek fogszabályzásra jár a gyereke? Hol van a környéken olyan rendelő, ahol vállalnák? Jó volna TB-re, mert nem vagyunk milliomosok - esetleg olcsóbb magánrendelés is szóba jöhet, akár környező településeknél, pl Csabdi,Mány,stb...



2016. aug. 3. 15:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Senki? :(
2016. okt. 14. 16:29
 2/4 A kérdező kommentje:

Senki? :( A Bicskei gyerekeknek nincs fogszabályzója?


Esetleg Tatabányán?

2016. nov. 1. 18:35
 3/4 piko131989 válasza:
Hat nem ajanlott...ismeroseim (15-17)fehervarra jarnak fogszabalyoztatni...Nekem szemelyszerint nincs fogszabim,Budapestre jarok fogorvoshoz.Egyszer voltam a bicskei sztkban szajsebeszet lett a vege
2016. nov. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ajaj,nem túl biztató ...
2016. nov. 9. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!