Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogászaton hogy képzeljek...

Vas Heni kérdése:

A fogászaton hogy képzeljek el egy fúrrót és egy valamit amivel tömik be a foggam ? És ha félek a tű től hogy adnak be érzéseltelenitőt a fog orvos? Mert van legalább 5 szuvas vagy lyukas fogam ammi nem túl jó !

Figyelt kérdés

2023. aug. 16. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fúró egy apró kis eszköz amivel a fogat lehet csiszolni/fúrni és a tömés meg egy tömőanyaggal történik ami arra való

Az érzéstelenítőt ugyan úgy adják be ha félsz tőle ha nem félsz tőle

2023. aug. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kitana. ***** válasza:
79%
Az injekciót nem érzed nagyon, inkább nyom, nem is fáj.
2023. aug. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első injekció kellemetlen, ha két oldalt van akkor a második is. De, ha ügyes az orvos egyáltalán nem érzed. Igazából semmi para. Engem a fúró hangja idegesít inkább. Ui: most voltam én is pár napja
2023. aug. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fúró: [link]


Tömőanyag: Tubusban van valamilyen gyurma állagú vagy folyékony anyag. Az megköt, általában lámpa fényére.

2023. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!