Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után az érzéstelenítő...

Fogtömés után az érzéstelenítő miatt addig rágtam a számat amíg nagyon sebes nem lett, mit csináljak?

Figyelt kérdés
24-én volt tömve a fogam, és az érzéstelenítő miatt elég nagy helyen sikerült sebesre rágnom a számat. Pedig direkt próbáltam figyelni rá hogy ne csináljam mert alapból is szoktam (rossz szokásom) de ugye ilyenkor nem érzi az ember hol van az a szint amit már nem kéne... Azóta egy fehér réteg keletkezett rajta. Viszont ahogy megpróbáltam berakni az esti fogszabályzót, mintha belevágott volna a sebbe (azóta letettem róla), na az betette a kaput. Fájdalomcsillapítóval elviselhető, egyébként nagyon rossz és nem érzem, hogy gyógyulna. Próbálok liszterinnel öblögetni folyamatosan, hogy tiszta legyen, de nem ér semmit. Ezzel mit lehet csinálni? Van erre valami készítmény? Egyáltalán ezzel milyen orvoshoz lehet fordulni?

2023. aug. 27. 07:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gengigel segíthet. A rágcsálással pszichiáter, a sebbel fogorvos foglalkozik, azt hiszem.
2023. aug. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Afta lesz ott. Ha nagyon csunya, orvos tud nagyon jo ecsetelot kenni oda. Addig is recept nelkuli szajfertotlenitot vegyel, patikus tudja, mi jo ra

Nekem fogszabalyzotol egesz durva sebek voltak neha a szamban, tudom.

2023. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!