Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Korona felhelyezése után...

Korona felhelyezése után meddig fájt? Mennyi idő után szoktátok meg a koronát?

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt több ilyen és vegyes a dolog. Alapvetően mikor a koronát felrakták, az a nagy fájdalom ami addig volt megszűnt 1 órán belül. De olyan volt, hogy sajgott még hetekig. Valójában fájdalomnak úgy nem nevezném, csak szokatlan volt, illetve egyszer fájt kicsit, de kiderült azért, mert magas volt, lecsiszolták és ennyi. Megszokni nekem mindig sokáig tartott, volt ami 1 hónap, volt ami legalább 3 hónap volt.
2023. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikor kiderült, hogy magas volt, akkor milyen jellegű volt a fájdalom? Folyamatosan érezted, vagy rágás közben?
2023. szept. 15. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt csak rágásnál, illetve mikor összecsuktam a szám,olyan feszülés érzés volt inkább, aztán ínygyulladás is volt.
2023. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!