Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a felső fogsor takarja az...

Ha a felső fogsor takarja az alsót, azt általában a hagyományos fogszabályzóval, vagy az átlátszó emelő sínnel szokták kezelni?

Figyelt kérdés
Kérdeztem több helyet is de aszondják anélkül hogy látnák nem tudják megmondani, jó de én meg nem fogok 20 ezret kiadni csak egy konzultációért. Azért kéne megtudjam, hogy az én esetem harapásemelő sínnel is kezelhető-e, vagy muszáj a fogszabályzó, amit biztos nem hordanék, hogy virítson ki a számból
2023. szept. 21. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig ezt valóban nem lehet megmondani, pláne nem egy ilyen pongyola leírás alapján. Tekintve, hogy egy fogszabályzós kezelés 500ezer forintnál kezdődik, beláthatod, hogy ahhoz képest 20ezer forint nem egy ökör összeg. Arról nem is beszélve, hogy az orvosi rendelő nem keverendő össze a jeruzsálemi piaccal, ez nem úgy működik, hogy megjelenik Aranka, odabüfögi, hogy lesz egy egy átlátszós, azt már dobják is fel, a kontultáció nem kerülhető meg, mivel a fogszabályzásban több iskola is van, minden orvosnak saját profilú a rendelője és ebből adódóan a saját profiljának megfelelő kezelési tervet fog felállítani. Ez amúgy sem csak annyi, hogy van a hagyományos meg az átlátszós, ettől ez egy picit bonyolultabb.
2023. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mélyharapás lesz, hagyományos fogszabályzóval a leggyorsabb a korrigálás.

Nem kell ennyire rettegni tőle, a sok hiúság feleslegesen… mi törtènik, ha látszik? Félév vagy egy év múlva szép fogsorod lenne.

2023. szept. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!