Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a funkciója az alsó és...

Mi a funkciója az alsó és felső fogsoromat összekötő gumiknak a fogszabályzómon?

Figyelt kérdés

Felül a szemfogaim környékére kell ezeket mindennap felakasztanom a brekettekre, alul pedig a leghátsó fogaimra akasztom rá.


Amikor a doktort kérdeztem nem adott rá egyértelmű választ, kb csak annyit, hogy „helyére húzza a fogaimat”, ami persze nyilvánvaló, hisz fogszabályzásról van szó.

Arra lennék leginkább kíváncsi, hogy milyen irányba mozgatják pontosan ezek a gumik a fogaimat és miért van rájuk szükség.



2023. okt. 12. 22:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve arra, hogy milyen esetekben van rájuk szükség, és a szabályzóm fémes részei miért nem alkalmasak erre a feladatra.
2023. okt. 12. 22:57
 2/6 A kérdező kommentje:

...Meg akkor még azt is, hogy aki ilyet hordott, meddig kellett hordania őket.


Bocsánat, kissé összeszedetlen vagyok ezzel a sok kérdésemmel

2023. okt. 12. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem beljebb volt egy fogam, ezzel húzta kijebb.
2023. okt. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mennyi ideig hordtad?

Neked is az alsó fogsorod hátuljára és a felső elejére kellett feltenned?

2023. okt. 13. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a felső fogsorom közepén volt kb. Hogy meddig azt még nem mondom, 10 éve már hogy lekerült :D
2023. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 2 fogsor el van csúszva egymástól, a felső előrébb és/vagy az alsó hátrébb helyezkedik el, mint kellene. Ezzel a gumizással közelíti a 2 ívet egymáshoz.

[link]

2023. okt. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!